Strefa relaksu tuż za domem

Dlaczego ludzie tak bardzo lubią zewnętrzne jacuzzi?

Powodem tego jest widok. Wyobraź sobie, że miejscem Twojego odpoczynku jest wanna ogrodowa na świeżym powietrzu z widokiem na ocean, plaże czy polanę a za nią las a stres, presja i ciężar natychmiast opuszczą ramiona, prawda?

Jeśli chcesz zbudować tą oazę relaksu na świeżym powietrzu, musisz pamiętać o kilku rzeczach, takich jak lokalizacja i typowa pogoda w Twojej okolicy.
Wspaniale będzie mieć przestrzeń na zewnątrz z widokiem i otoczeniem, które może pomóc Ci się zrelaksować.

Samo zaprojektowanie tej przestrzeni na świeżym powietrzu wydaje się trudne, dlatego opracowaliśmy kompletny przewodnik na temat tego, jak zrobić idealne takie miejsce na świeżym powietrzu. Spójrzmy!

Drewniane jacuzzi

Wanna ogrodowa w drewnianym designu na świeżym powietrzu to świetny pomysł. Zapewnia miejsce dla przyjaciół lub członków rodziny na wspólne spędzanie czasu.
Co więcej, poszycie zwiększy rozmiar całej przestrzeni.
Oprócz zapewnienia dodatkowej przestrzeni do spędzania czasu na pokładzie drewnianym, zapewnia również miły dodatkowy akcent w projekcie. Drewniane poszycie będzie bardziej odpowiednie dla kabiny w pobliżu lasu.
Dzięki naturalnemu widokowi czas spędzony w tym miejscu będzie przyjemniejszy, zwłaszcza gdy towarzyszą Ci bliscy.

Odrobina prywatności

Miejsce do relaksu na świeżym powietrzu to dobry plan na otwartą strefę rozrywki. Istnieje jednak alternatywny pomysł, który pozwala zachować otwartość z odrobiną prywatności.

W tym pomyśle obiekt wykonany jest z kamieni naturalnych, co samo w sobie jest wyjątkowym charakterem.

Następnie wanna jest chroniona przez połączenie kamieni i drewnianego ogrodzenia. Powyżej znajduje się system dachowy, który zapewnia ochronę przed warunkami pogodowymi lub po prostu zapewnia prywatność właścicielom, którzy lubią relaksujący dzień.

W altanie

Unikalny dom ma wyższą wartość rynkową niż dom o wspólnych koncepcjach. Jeśli szukasz czegoś innego, ten pomysł pokazuje, jak być innym niż twój sąsiad.

Tym razem chodzi o miejsce przykryte altaną w stylu śródziemnomorskim.

Aby zrównoważyć błękit wody, musisz użyć jaśniejszych kolorów, takich jak białe i pastelowe brązowe kolory. Ma wyglądać jak oaza lub specjalny raj otoczony pięknymi, wygodnymi poduszkami.

Małe ale komfortowe

W oczach ludzi taki obiekt może zmieścić się tylko na dużej przestrzeni. W rzeczywistości wystarczy niewielka przestrzeń, aby pomieścić ten relaksujący sprzęt.

Alternatywną ideą małej przestrzeni jest wykorzystanie małej wanny na świeżym powietrzu. To małe zewnętrzne jacuzzi jest zwykle kompatybilne dla dwóch lub maksymalnie czterech osób.

Aby wyglądał bardziej reprezentacyjnie, możesz umieścić unikalne bambusowe krzesła ogrodowe w jego pobliżu. Jeśli chodzi o umiejscowienie, wybierz miejsce w pobliżu roślin lub średnich drzew, aby strefa jacuzzi miała odrobinę naturalnych elementów.

 

Może Ci się również spodoba