Domowe lampiony, które wykona każdy. Sprawdź, jak zrobić przepiękną dekorację do domu.

Lampiony, są świetnym dodatkiem do wnętrz, które nadadzą im charakteru, oraz korzystnie wpłyną na nastrój domowników. Są klimatyczne, proste w utrzymaniu, a ich fenomenalny wygląd sprawia, że każdy z pewnością zwróci na nie uwagę.
Choć w sklepach, nie brakuje lampionów, często są one drogie, lub zdecydowanie za małe. Innym powodem, który nie zachęca do ich zakupu, jest ograniczenie dostępności kolorów, przez co nie pasują one do wnętrza.
Istnieje jednak idealny sposób, na posiadanie, idealnie dopasowanego lampionu. Można wykonać go samodzielnie, przy użyciu rzeczy, które znajdziemy w domu. Jak to zrobić? Jak samodzielnie wykonać lampion? Otóż rozwiązaniem jest słoik!

Nowoczesne dekoracje, które wykonasz samodzielnie. Dekoracje diy słoik, który przerobisz na oryginalny lampion.

Samodzielne wykonanie lampionu, nie jest rzeczą trudną. Wystarczy kilka rzeczy, które najczęściej znaleźć można w domu lub ogrodzie, i w chwilę wykonasz oryginalną dekoracje. Idealnym sposobem, jest wykorzystanie dużego słoika oraz szyszek. Jak zrobić lampion diy słoik?
Wystarczy że, umyjesz dowolny słoik. Włożysz do niego dowolną ilość szyszek, oraz lampki. Całość, ozdobić możesz jutowym sznurkiem, by lampion prezentował się jeszcze lepiej.
Jeśli nie lubisz dekoracji z użyciem szyszek, lub akurat nie masz ich pod ręką, wykorzystać możesz kamyczki, dekoracyjny piasek, orzechy, małe pomponiki, gałązki a nawet patyczki. Taki sposób na wykonanie lampionu, nie jest trudny, ani nie wymaga dużego nakładu finansowego. Jeśli zatem chcesz wykonać lampion, koniecznie skorzystaj z tego pomysłu.

Wiszący lampion do salonu. Jak zrobić wiszącą dekorację?

Zwykły lampion od wiszącego, różni się tylko sposobem jego umieszczenia. Jeśli marzysz o wiszącym lampionie, wykorzystaj sznurek jutowy. Zwiąż go bardzo ciasno przy górze słoika. Może pomóc Ci w tym, zastosowanie makramy. Ciasne i mocne węzły, pozwolą Ci oryginalnie oplątać słoik, by móc go bezpiecznie powiesić, w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu.

Kategoria: dom

Może Ci się również spodoba