Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Nowoczesna, przydomowa oczyszczalnia ścieków, znanych i cenionych producentów, jest doskonałym i niezawodnym systemem. To rozwiązanie, które sprawdzi się u właścicieli domów, zamieszkiwanych przez 6 do 12 osób.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków w 100% spełni swoje zadanie. To specjalnie skonstruowany system, który powstał przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Certyfikat CE w zakresie normy zharmonizowanej PN-EN 12566-3+A2:2013, dowodzi tego, że jest to urządzenie najwyższej jakości, zarówno pod względem jakościowym, jak i technologicznym. Oczyszczalnia przydomowa, która znajduje się w naszym sklepie internetowym jest systemem, w skład którego wchodzi trzykomorowy zbiornik i praktyczna w użyciu szafa sterownicza. To urządzenie, które jest bardzo łatwe w obsłudze i w konserwacji, ponieważ nie wymaga skomplikowanych i czasochłonnych zabiegów, dotyczących wymiany poszczególnych podzespołów i elementów składowych systemu. Wbudowany w oczyszczalnię domową, inteligentny sterownik mikroprocesorowy, monitoruje pracę całego systemu, co ogranicza potrzebę ingerowania w jego działanie w sposób manualny. Dzięki temu oczyszczalnia domowa jest urządzeniem praktycznie samoobsługowym.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – doskonałe urządzenie, które pomaga pozbyć się nieczystości

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, stały się urządzeniami bardzo popularnymi, nie tylko w Europie, ale i w Polsce. Rozwiązanie to ma wiele zalet. Przede wszystkim ogranicza degradację środowiska naturalnego i ułatwia pozbywanie się nieczystości. Coraz więcej osób, decyduje się na taki system, jak oczyszczalnia ekologiczna. To urządzenie, które posiada wiele nowoczesnych, wbudowanych funkcji. Jednymi z nich są licznik czasu pracy dmuchawy, system wykrywania poważnych awarii, a także sygnalizator świetlny i dźwiękowy, informujący o aktualnym trybie działania systemu oczyszczania. Warto wspomnieć, że oferowane przez nas szambo ekologiczne, jest urządzeniem, posiadającym zbiornik, wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. Gwarantuje to jego maksymalną szczelność, a także odporność na niekorzystne działanie wielu czynników atmosferycznych, czy uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku codziennej eksploatacji. Zastosowanie do produkcji oczyszczalni domowej, polietylenu i metody rotomouldingu, podnosi wytrzymałość zbiornika i zapewnia dłuższe użytkowanie całego systemu.

Oczyszczalnia przydomowa jest w stanie skutecznie, szybko i bezpiecznie zutylizować ścieki. To niezawodne urządzenie, które jest niezastąpione na każdej posesji.

 

Może Ci się również spodoba