Zestawy wierteł polecane do betonu

Dobre wiertła do betonu to takie, które nie zużywają się nadmiernie łatwo i przeżyją spotkanie z prętem zbrojeniowym. Pracuje się nimi wyjątkowo wygodnie, jednak zazwyczaj,  zanim znajdziemy dobry zestaw, mijają miesiące. Dlatego przedstawiamy polecane zestawy wierteł do betonu.

Zestaw wierteł do betonu SDS Plus Werhe

Zestaw wierteł do betonu SDS Plus marki Werhe zawiera w sobie wiertła 6, 8, 10, 12, 14 × 210 mm. Te modele sprawdzają się nie tylko do betonu, ale również cegły, żelbetonu czy kamienia. Mają przylutowane węgliki wolframu, a wykonane zostały ze specjalnego rodzaju stali hartownej o polepszonych właściwościach. Ich konstrukcja ułatwia pracę i radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. To niedrogi zestaw wierteł do betonu, który prezentuje bardzo dobrą jakość w stosunku do ceny. Będzie doskonałym wyborem również na prezent pod warunkiem, że upewnimy się, że osoba obdarowywana posiada narzędzie z uchwytem SDS Plus.

Zestaw otwornic do betonu 9 sztuk z walizką Werhe

W tym zestawie znajdziemy wiertła punktowe w dwóch egzemplarzach, pięć otwornic w różnych rozmiarach (30 x 70 mm, 40 x 75 mm, 65 x 75 mm, 80 x 75 mm, 100 x 75 mm) oraz dwie przedłużki – SDS Plus i SDS Max, dzięki czemu produkt może być zestawiony właściwie z każdym elektronarzędziem do betonu dostępnym na rynku, niezależnie od jego uchwytu. Przytoczone zestawy w swojej ofercie ma sklep z wiertłami do betonu Werhe, oferujący również inne akcesoria do betonowych powierzchni i świdry do ziemi.

Zestaw otwornic do betonu 6 sztuk z walizką Werhe

To propozycja zawierająca mniej elementów, niż poprzedni zestaw, ale za to jest tańsza i wciąż nie można odmówić jej funkcjonalności. Jeżeli Twój budżet jest ograniczony lub korzystasz z wierteł znacznie rzadziej, z pewnością jest to produkt, który spełni Twoje oczekiwania. W zestawie znajduje się jedna przedłużka 110 mm z uchwytem SDS Plus, który posiada większość urządzeń dostępnych na rynku, służących obróbce betonu oraz pojedyncze wiertło punktowe. Oprócz tego znajdziemy w nim koronki do betonu 75 mm w wersji 40 mm, 65 mm, 80 mm, 100 mm, 120 mm. Każda z otwornic jest wzmacniana węglikiem, a dodatkowo posiada konstrukcję ułatwiającą usuwanie urobku czy szybką wymianę poszczególnych elementów.

Możesz również polubić…